خرید و فروش بیت کوین

بیت کوین، اولین و موفق ترین ارز دیجیتال بازار است که هر ساله رشد چشمگیر و پرسودی داشته است. طی سالهای اخیر، خرید بیت کوین و فروش بیت کوین در ایران نیز فراگیر شده و به یکی از بهترین موارد برای سرمایه گذاری بلند مدت تبدیل شده است. مجموعه یکپارچه ای ایکس هادی، با مناسبترین قیمت بیت کوین، به صورت شبانه روزی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

شارژ حساب دلار tether

 

بیت کوین چیست؟

 

اگر بخواهیم بیت کوین را به زبان ساده توصیف کنیم، نوعی پول یا ارز در شکل دیجیتالی است که می‌توانید با آن خرید کنید، سفارش‌ آنلاین انجام دهید یا آن را به عنوان نوعی سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید. برای بدست آوردن بیت کوین چندین راه وجود دارد. راه اول این است که با استفاده از دستگاه ماینر یا اسیک ماینرها، به استخراج بیت کوین بپردازید و آن ها را در کیف پول خود نگهداری کنید. راه دیگر برای بدست آوردن آن، خرید بیت کوین است که برای این کار می توانید به سایت ارز دیجیتال ای ایکس هادی ارز مراجعه کرده و با پرداخت وجه و دادن آدرس کیف پولتان، بیت کوین دریافت کنید.

 

خرید بیت کوین

همانطور که می دانید، بیت کوین شکل فیزیکی ندارد و از آنجا که یک ارز دیجیتال است، به صورت دیجیتالی منتقل می شود. بنابراین برای خرید بیت کوین به یک کیف پول دیجیتال برای نگهداری از آنها نیاز دارید. جهت خرید بیت کوین کافی است در سایت ارز دیجیتال ای ایکس هادی عضو شوید. پس از عضویت در سایت ای ایکس هادی لازم است که آدرس کیف پول خود را وارد نمایید. بعد از پرداخت فاکتور ریالی خود، کیف پول بیت کوین شما به مقدار خواسته شده شارژ می شود. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به قسمت مقالات مراجعه فرمایید.

خانه

شارژ حساب دلار tether

 

شارژ حساب دلار tetherفروش بیت کوین

همانطور که شما می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال ای ایکس هادی ،به خرید بیت کوین بپردازید ، می‌توانید بیت کوین‌های خود را نیز در آن بفروشید. توجه داشته باشید سایت ارز دیجیتال معمولا یک سایت آنلاین است. خرید و فروش‌های بیت کوین به صورت آنلاین انجام می‌شود به طور کلی فرایند فروش بیت کوین به سایت ارز دیجیتال ای ایکس هادی ارز به این شرح است: 1- مراجعه به سایت و ثبت نام در آن و ثبت حساب بانکی 2- ارسال بیت کوین برای صرافی 3- دریافت پول رایج (مثل ریال)

خانه